Domov        Hlavné aktivity        Kurz vzdelávania        Jazykové učebne

Návšteva divadelného predstavenia vo Viedni        Výstupy z hodín

Hlavné aktivity projektu:

1

Ianteraktívne metódy a technológie vo vzdelávaní – kurz vzdelávania pre pedagógov  s cieľom naučiť sa používať nové interaktívno- komunikačné technológie vo vyučovacom procese.

2

Inovačná výučba anglického jazyka, nemeckého, francúzskeho a ruského jazyka, ktorej cieľom je  zvýšiť efektívnosť vzdelávania cudzích jazykov prostredníctvom implementácie inovatívnych výukových metód do vyučovacieho procesu. Stanovený cieľ chceme dosiahnuť hlavne modernizáciou výučby cudzieho jazyka využitím inovatívnych foriem výučby a zavedením moderných informačno-komunikačných technológií. Zvýši sa tým motivácia žiakov k štúdiu k dosahovaniu lepších študijných výsledkov, čo patrí taktiež k cieľu tejto aktivity. V neposlednom rade je cieľom rozšírenie možnosti pre interaktívnu prácu žiakov a študentov na vyučovacej hodine, ich aktívne zapájanie a záujem o predmet aj mimo vyučovacej jednotky.